V sobotu děti na Špičáku soutěží a lyžují zdarma. Areál láká i na Marka Ztraceného

Získat skipas na celodenní lyžování zdarma v soutěžích tradičního špičáckého pětiboje mohou všechny děti do 14 let v sobotu 4.března od 9 do 12,30 hodin u dojezdu sjezdovky Spodní Šance.Tři nejlepší z každé ze tří věkových kategorií (celkem 9)pak ještě obdrží další pěknéceny, které jim předá zpěvák Marek Ztracený. S ním se mohu děti i další návštěvníci ještě potkat případně i vyfotit od 12,30 do 13,00 hodin poblíž místa dětských soutěží.  

Pětiboj pro děti pořádá areál už posedmé za sebou. Jeho disciplíny budouco do provedení letos lehce modifikovány, ale stejně jako v předchozích letech se děti mohou těšit na koupání tučňáků, krmení Yettiho, psí spřežení,kuželky s ledním medvědem azdolávání iglú. Na startu obdrží soutěžní kartičky, které po jeho absolvování odevzdají s vyplněnými výsledky. Pak sihned dojdou vyzvednout jízdenku na vleky do kasy.

„Vše bez problémů zvládnou, nemusí se obávat nějakých zákeřností. Ceny pro ty nejlepší předá Marek Ztracený u stánku moderátora ve 13 hodin,“ uvádí Radek Vaniš z pořádajícího Ski&Bike Špičák. Kvůli odbavovacímu systému vleků děti potřebují pouze 100 korun na vratnou zálohu k čipové kartě. V kase jim samozřejmě stovku hned po lyžování a odevzdání karty obratem vrátí.

Soutěží se ve třech věkových kategoriích (do 6 let, 7-9 let, 10-14 let). Pětiboj a dopolední dění komentuje přímo u Spodní Šance moderátor. A co konkrétně mohou ještě děti mimo  vyhrát? Jízdu rolbou nebo na skútru po špičácké sjezdovce,poukazy na motokáry v Plzni nebo trička a čepice Horsefeathers.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *