V Rokytnici jsou velikonoční sjezdovky stále bílé

Skiareál Rokytnice nad Jizerou je připraven na nápor velikonočních lyžařů a má jim co nabídnout. Sněhová pokrývka se pohybuje kolem 35 cm a v provozu jsou obě lanové dráhy a vleky v části Horní Domky. Na jarní lyžování láká Lysá hora s nádherným výhledem do krajiny.

Situaci ve skiareálu Rokytnice nad Jizerou doplňuje pozvánkou ředitel Michal Kopecký: „Zveme všechny lyžaře na jednu z nejhezčích jarních lyžovaček. Kromě dobře upravených sjezdovek, můžeme pozvat i na akci NEVER SUMMER – zábavnou exhibici lyžařů a snowboardistů v sobotu 27.3. na Dvorských boudách, Štumpovka a Dvoračky. Na programu bude i živá kapela a ledový bar. A pro všechny soutěživé musím připomenout, že registrace na akci SNOWEND běží. Auto Hyundai i20 už je v areálu a čeká, až si ho za týden o víkendu někdo vykope. V provozu jsme denně od 8 do 16 hodin. Jezdí se na modré Turistické i červené Slalomáku (částečně) a Kaprunu I, II. a bude tomu tak až do 3. dubna.“

SNOWEND – první ročník netradičního soupeření o zbrusu nový automobil značky Hyundai.

Akce pod názvem SNOWEND se uskuteční na závěr sezony, a to 2. dubna ve skiareálu Horní Domky. Registrace na webových stránkách www.snowend.cz.  Soutěžit mohou jednotlivci až tříčlenné týmy.  Každý zaregistrovaný soutěžící dostane lopatku a může si na ohraničené části sjezdovky vykopat ze sněhu různé výhry včetně auta!

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *