V pondělí začne výluka na trati z Horažďovic do Strakonic

V pondělí  12. října v  7:30 h začne výluka v  úseku Horažďovice předměstí – Strakonice na trati  České Budějovice  –  Plzeň. Výluka potrvá až do  9. listopadu 15:30 hodin. Za osobní  vlaky pojede  náhradní autobusová doprava v úseku Horažďovice předměstí – Strakonice resp. Katovice. Pojede podle výlukového jízdního řádu.

Za rychlíky Plzeň – České Budějovice pojedou náhradní autobusy v úseku Horažďovice předměstí – Strakonice a opačně, také podle výlukového jízdního řádu. Náhradní doprava bude mimořádně zastavovat ve stanici Horažďovice, kde bude zajištěný přestup z a na vlaky ve směru Sušice.

V úseku Plzeň hl.n. – Horažďovice předměstí a opačně pojedou vlaky v odlišné časové poloze podle výlukového jízdního řádu, který je součástí tohoto e-mailu. Ze  stanice Plzeň hl.n.  budou rychlíkové spoje vyjíždět cca o 25 minut dříve!

České dráhy se omlouvají za komplikace spojené s výlukou. Informace jsou k dispozici ve všech dotčených stanicích a zastávkách, na webu Českých drah www.cd.cz/omezeniprovozu a u operátorů Kontaktního centra ČD: 840 112 113.

Radka Pistoriusova

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *