V Plzni je nový OK POINT. Unikátní franšíza spojuje bankovní a realitní služby s poradenstvím

https://www.okpointy.cz/wp-content/uploads/2015/11/x-Misto-USED.png

Potřebujete vyřešit něco v bance, něco v pojišťovně a neradi chodíte na hodně míst? Pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Poradenská společnost Broker Consulting a finanční dům mBank totiž pokračují v rozšiřování přelomové sítě franšízových obchodních míst, nazvaných OK POINTy. Jedná se o unikátní místo, kde se propojuje finanční plánování, bankovnictví s nízkými poplatky a realitní služby. Nezávislý franšízový koncept hledá nejvýhodnější produkty na trhu napříč bankami a konzultace s odborníky, kteří doporučují jen produkty a služby, které zapadají do plánů klienta.

Třetí OK POINT v ČR (po Praze a Lounech) je otevřen ode dneška v Prešovské ulici číslo 18 v historickém centru Plzně. „Výběr místa považuji za zásadní. Proto jsem zvolil hlavní tepnu na náměstí, v jejíž blízkosti jsou hned tři banky,“ říká franšízant plzeňského OK POINTu Lukáš Karlík.

„OK POINT by měl být místem, kde vyberu peníze z bankomatu, vyřídím založení účtu bez nesmyslných poplatků, zjistím možnosti spoření, investic nebo nejlevnější hypotéky a případně se poradím s odborníkem. OK POINT je budoucnost,” zdůrazňuje Karlík a dodává: „Klienti zjišťují, že mezi námi a bankou je propastný rozdíl. Nejen v produktech a jejich šíři, ale především v přístupu a zájmu najít opravdu dobré řešení,“

OK POINT v Prešovské ulici v Plzni se nachází v památkově chráněném objektu s jedinečnými dřevěnými výkladci. Na ploše 87 m2 zde budou tři jednací místa pro konzultace s klienty. Otevřeno bude každý pracovní den od 8:30 do 18:00, v případě potřeby je možné uskutečnit schůzky i mimo úřední hodiny. Provoz bankomatu, který umožňuje výběry i vklady hotovosti, bude nepřetržitý 24 hodin denně.

Během letoška hodlá Poradenská společnost Broker Consulting spolu s mBank otevřít v ČR 25 OK POINTů.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Ares napsal:

    Tam kde je jen prstíčkem zaháknut Broker Consulting je lépe urychleně zmizet z dosahu služeb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *