V plzeňské Fakultní nemocnici rozsvěcují Vánoční strom splněných přání. Pomozme přinést do nemocničních pokojů radost a veselí

Přichází předvánoční čas a my se již čtvrtým rokem společně potkáváme u fakultního Vánočního stromu splněných přání. Vánoce by měly být především o rodinné pohodě a  setkání se s nejbližšími. A abychom se mohli všichni v pohodě potkávat, potřebujeme k tomu také to známé Zdraví. Právě proto, že už nyní víme, kteří lidé budou trávit Vánoce v nemocnici, rozsvěcujeme Vánoční strom splněných přání a společně s vámi se pokusíme přinést do nemocničních pokojů radost a veselí. 

Pokusme se letos zpříjemnit nejkrásnější svátky v roce dětem, které zaskočila dlouhodobá nemoc a nezapomínejme, prosím, na pacienty, kteří jsou dlouhodobě hospitalizovaní v naší nemocnici.  Představujeme  vám příběhy a přání 12 bojovníků  dětského hemato-onkologického oddělení, dále nabízíme možnost zakoupit dárek pro pracoviště, kde se léčí děti s úrazy či jinými závažnými chorobami a nezapomněli jsme ani na  oddělení, kde čas tráví senioři, kteří jsou v nemocnici delší čas a nemohou být se svými nejbližšími.

Chcete-li udělat někomu velkou  radost, klikněte na Vánoční strom splněných přání (http://www.fnplzen.cz/strom_prani_2016). Zde si můžete vybrat konkrétní vánoční dárek pro  či oddělení a dát všem naději, že Ježíšek nezapomněl ani na takové místo, jakým je nemocnice.Kliknutím na Vánoční strom splněných přání získáte potřebné informace k možnému zakoupení dárku. 

Předem děkujeme za to, že koupí dárků uděláte velkou radost lidem, kteří nemohou zažívat tu jedinečnou domácí vánoční rodinnou atmosféru jako vy. 

Mgr. Gabriela Levorová, Fakultní nemocnice Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *