V pátek uteč zoo duchům a přispěj na dobrou věc. Rozběháme Česko mezi zvířaty

V pátek startuje v Lochotínském amfiteátru v 18.30 Halloweenský běh na pomoc mizejícím druhům z naší přírody. Benefiční běh tradičně organizují nadšenci z organizace ROZBĚHÁME ČESKO. Poprvé akci organizovali v roce 2017 pro ohrožené druhy ptáků Jihovýchodní Asie. Letošní ročník je již čtvrtý v pořadí, výtěžek putuje na podporu záchranných projektů Zoologické a botanické zahrady města Plzně.

Vezměte čelovku či baterku a přijďte si užít unikátní 3 km nebo 1 km (pro děti a kočárky) trasu skrze plzeňskou zoologickou a botanickou zahradou. Trasy k nastudování jsou zde: https://mapy.cz/s/dunoburepa. Čeká Vás halloweenská atmosféra a na nejmenší úkoly! Trasu můžete jít nebo běžet. V cíli Vás čeká medaile ve tvaru lemura. “Pokud nestíháte pátek vpodvečer běžet s námi v zoo, neváhejte, přidat se můžete kdykoliv a kdekoliv od 26.10. až do 6.11. Stačí si zapnout hodinky nebo mobilní aplikaci, zdolat libovolným pohybem 5 km, zaregistrovat se a poté nahrát důkaz o aktivitě do svého profilu,” uvádí za plzeňskou zoo Jiřina Pešová.

Registrace online končí 1 pracovní den před během, poté je možné se registrovat na místě (bez garance medaile). Své startovní číslo si můžete vyzvednout vždy 1 hodinu před startem. Prezence bude uzavřena s časem startu.

Zdroj: Zoo Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *