Tramvaje, trolejbusy i autobusy omezí v neděli plzeňský průvod světel

V neděli 28. října dojde k omezení provozu MHD z důvodu konání plzeňských oslav vzniku republiky.

Tramvaje:

Z důvodu Průvodu světel bude od cca 18:00 do cca 18:30 přerušen provoz tramvajové dopravy na lince 4 v úseku Bory – Sady Pětatřicátníků. Po tuto dobu bude linka 4 v provozu pouze v úseku Košutka – Sady Pětatřicátníků (s otočením přes Palackého ulici).

Od cca 18:00 do cca 19:00 bude obousměrně přerušen provoz linek 1 a 2 přes náměstí Republiky. Po tuto dobu bude linka 1 v provozu pouze v úseku Slovany – Anglické nábřeží, Linka 2 pouze v úseku Světovar – Anglické nábřeží.

Provoz linek 1 od Bolevce a 2 od Skvrňan bude sloučen. V provozu bude linka 1/2 v trase Bolevec – sady Pětatřicátníků – Skvrňany.

Náhradní doprava nebude zavedena.

Trolejbusy:

Při průchodu lampionového průvodu bude krátkodobě zastaven provoz trolejbusových linek v křižovatce Klatovská – Americká – Tylova (křižovatka U Práce).

Autobusy:

Při průchodu lampionového průvodu bude krátkodobě zastaven provoz autobusových linek v křižovatce Klatovská – Americká – Tylova (křižovatka U Práce), následně v křižovatce Klatovská – Husova (u Divadla J. K. Tyla).

Od cca 18:00 do cca 19:00 bude linka 20 ve směru do centra odkloněna přes zastávky Sady Pětatřicátníků, U Práce a Mrakodrap.

Linka 33 bude obousměrně odkloněna přes zastávky Sady Pětatřicátníků a Mrakodrap do konečné zastávky Muzeum.

Zdroj PMDP, a. s.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *