Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín chystá čtyři Dny otevřených dveří

Blíží se tradiční Dny otevřených dveří na Střední odborné škole strojní a elektrotechnické ve Velešíně. Celkem budou čtyři, přičemž poprvé se škola otevře zájemcům o studium i návštěvníkům z řad široké veřejnosti v sobotu 12. listopadu, a to od 8 do 14 hodin.

„Moc se na všechny příchozí těšíme! Dny otevřených dveří mají vždy velký úspěch, což nám samozřejmě dělá radost. Jedná se o ideální příležitost, jak se s naší školou seznámit,“ uvádí ředitel SOŠ Velešín Milan Timko.

Zájemci si prohlédnou prostory školy, učebny, dílny, ubytování, seznámí se s technikou, předměty a v neposlední řadě také se samotnými učiteli. „Věřím, že se přesvědčí, že jsme moderní a progresivní škola, na které se vyplatí studovat,“ dodává ředitel.

Jedním z důkazů, že SOŠ Velešín pružně reaguje na aktuální trendy, je například nová učebna virtuální reality, což je oblast, která je pro žáky velmi přitažlivá. Virtuální realitu si zájemci budou moci v rámci Dnů otevřených dveří vyzkoušet. A nejen ji!

Druhý Den otevřených dveří se uskuteční ve středu 30. listopadu od 8 do 16 hodin. Zbývající termíny jsou naplánovány na rok 2023 – na sobotu 14. ledna a úterý 7. února. Pokud někomu ani jedno datum nevyhovuje, může alespoň využít virtuální prohlídku školy.

SOŠ Velešín má dlouholetou tradici ve výuce strojírenských a elektrotechnických oborů. Nabízí maturitní obory Elektrotechnika – počítačové systémy, Informační technologie, Mechanik seřizovač – programátor CNC obráběcích strojů, Mechanik seřizovač – Mechatronik. Dále učební obory Obráběč kovů – obsluha CNC strojů, Elektromechanik pro stroje a zařízení, Strojní mechanik.

Zdroj: SOŠ Velešín

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *