S vysvědčením do Techmanie zadarmo

Rozloučit se se školou hravým poznáváním a experimentováním – taková je nabídka Techmanie pro všechny školáky. Na závěr školního roku je zve do svých expozic zcela zadarmo. Vstupenkou jim bude vlastní vysvědčení.

Děti tak budou moct dát vale škole v prostředí plném zábavných aktivit. Ve Filmohraní můžou třeba natočit originální pozdrav nebo svou představu senzačních prázdnin. Ve Vodním světě se můžou poškádlit s vodou dřív, než za ní vyjedou k moři. Poznají, co všechno dokáže a jak silný je to živel. V Malé vědě si zkusí dobýt právě takový hrad, jaký možná už za pár dnů navštíví během rodinného výletu. V expozici Člověk a zvíře si protáhnou tělo, aby byly připraveny na chatě šplhat po stromech a běhat s kamarády, nebo si vyzkoušejí, jak poznat, odkud cvrká cvrček. MáToHáček naladí jejich mozkové závity na řešení zapeklitých hlavolamů, které na ně dost možná chystá vedoucí letního tábora. A v expozici Vesmír se mohou zasnít nad prázdninami v dalekém kosmu.

Protože školní rok končí na různých školách různě, mohou děti s vysvědčením přijít v pátek 26. června, v pondělí 29. a v úterý 30. června. Na víkend 27. a 28. června se tato akce nevztahuje.

Platí pouze pro děti s doprovodem. Doprovod platí plné vstupné. Každé dítě může využít pouze 1 vstup. Na vysvědčení ze ZUŠ a zájmových kroužků se akce nevztahuje.

Markéta Čekanová

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *