Rok 2021 na Slovanech: Generálním partnerem Škoda Sport Parku zůstává Škoda Transportation

Vedení městského obvodu Plzeň 2–Slovany podepsalo se společností Škoda Transportation novou smlouvu o pokračování generálního partnerství v areálu Škoda Sport Park. Smlouva přislíbila roční finanční podporu areálu ve výši 453 tisíc korun s DPH a podepsali ji starosta městského obvodu Plzeň 2 – Slovany Lumír Aschenbrenner, Prezident a předseda představenstva společnosti Škoda Transportation Petr Brzezina a Senior Viceprezident pro Strategický rozvoj a místopředseda představenstva společnosti Škoda Transportation Tomáš Ignačák.

„Jsem rád, že společnost Škoda Transporation pokračuje v podpoře sportovního vyžití Plzeňáků, a že i díky její finanční podpoře může veřejnost využívat sportovní areál i nadále zdarma. Věřím, že až překonáme současné období související s pandemií, bude opět Škoda Sport Park plný lidí,“ řekl starosta Lumír Aschenbrenner.

„Dlouhodobá podpora sportovních aktivit a areálů v regionech, kde působíme, je naší velkou prioritou a tato partnerství jsou naším příspěvkem k sociální odpovědnosti firmy vůči lokální komunitě. Zde v Plzni potvrzujeme podporu Škoda Sport Parku, který je perfektním místem pro všechny milovníky sportů a věřím, že bude i letos sloužit pro volnočasové aktivity všech Plzeňanů, aktivních sportovců i rodin s dětmi,“ doplnil Petr Brzezina.

„Postupně se snažíme celý areál modernizovat. Zpracovali jsme proto studii, na základě které už byla prodloužena in-line dráha, postaveno nové hřiště pro děti a hlavně bylo kompletně zrekonstruováno skate hřiště. To dnes patří k nejmodernějším v republice. Připraveny jsou ale i další investice do areálu – nový mobiliář, úprava pěších tras včetně lávky přes in-line dráhu nebo nový objekt občerstvení v jeho zadní části. Snad nám finanční situace brzy dovolí je také zrealizovat,“ sdělil místostarosta Jan Fluxa.

Zdroj: ÚMO Plzeň 2

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *