Řidičům už parkování v zadních Skvrňanech vrásky nedělá. Přibylo 70 nových míst

Problémy s parkováním přinesla v plzeňských Skvrňanech kompletní přestavba Obchodního centra Plzeň – Alice v ulicích Lábkova a Terezie Brzkové na Skvrňanech. Kvůli stavbě v místě dočasně ubyla parkovací místa. Obvod ale rychle problémy s parkováním vyřešil.

„Problémy spojené s výstavbou Obchodního centra Plzeň – Alice vnímáme, zvláště pak ty spojené s parkováním. Obvodu se podařilo zajistit dočasné parkování na ploše v ulici Terezie Brzkové s jejíž přípravou pomohla společnost InterCora spol. s r. o., za což jí velice děkuji,“ informuje starosta M0 Plzeň 3 David Procházka. Celkem zde mohou místní obyvatelé využít sedmdesát kolmých parkovacích stání a to od již od dnešního dne, tedy 1. února 2023.

Celá stavba by podle harmonogramu měla být hotová letos v září a v říjnu zkolaudována. „Jsme si vědomi toho, že přestavba obchodního centra znamená zátěž pro své okolí, snažíme se však, abychom místní obyvatele obtěžovali co nejméně a zároveň zkrátili období výstavby a připravili obchodní centrum v co nejkratším čase a co největší kvalitě. Věřím, že nová stavba tuto lokalitu pozvedne a zkrášlí. Zároveň jsme rádi, že nás obvod oslovil, a mohli jsme pomoci s přípravou dočasné parkovací plochy. Doufáme, že bude plně využívána,“ dodává jednatel InterCora Ivan Hlaváček.

Zdroj: ÚMO Plzeň 3

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *