První desítku výherců Prázdninové štafety 2019 už známe. Ceny si převezmou na veletrhu ITEP

Náměstkyně hejtmana Plzeňského kraje Ivana Bartošová dnes na krajském úřadě vylosovala prvních deset výherců Prázdninové štafety 2019. Ceny účastníci letního putování po regionu převezmou příští pátek odpoledne na veletrhu cestovního ruchu ITEP ve sportovní hale na Slovanech. První cenou je zájezd pro celou rodinu od CK BUS TOUR Foltýnová, druhá cena je vyhlídkový let nad Plzeňskem od Aeroklubu Plasy. Ostatní ceny jsou zveřejněny na www.stafeta.plzensky-kraj.cz

V první desítce výherců jsou: Eliška Buršíková, Valentina Žežulová, Denis Kocur, Petr Eliáš, Herbert Horák, Robin Beneš, Anežka Míková, Nikola Holubová, Daniel Červený a Anna Žihlová. Jejich přesné pořadí je až do slavnostního vyhlášení v pátek 20. září je zatím utajené. Jedenáctá až třicátá cena budou předány na krajském úřadě v závěru září.

Letošní už 16. ročník Prázdninové štafety pořádá Plzeňský kraj ve spolupráci se spolkem Dobroslav, plzeňskou Zoologickou a botanickou zahradou a Správou informačních technologií města Plzně. Štafeta je určena dětem a mládeži do 18 let, ale je to vlastně soutěž pro celou rodinu plná tipů, jak strávil letní měsíce putováním  po poutavých místech západních Čech a ještě se dozvědět spoustu informací o zajímavostech z přírody, z živočišné říše, ale také z techniky. (až)

Foto Pavel Křikava

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *