Prázdninová štafeta 2022 už má vítěze. Dnes je vylosovali na plzeňské radnici

Náměstkyně primátora města Plzně Eliška Bartáková jako patronka Prázdninové štafety 2022 dnes na radnici vylosovala vítěze letošního letního putování po Plzeňském kraji. Z klobouku vybrala za asistence Vlastimila Lokajíčka patnáct šťastlivců, které pozveme na předání cen do plzeňské zoo. Absolutními vítězi letošní Prázdninové štafety jsou Klaudie Horáková, Herbert Horák a Martin Hodina, kteří shodně navštívili nejvyšší počet soutěžních míst. Tito tři výherci se stanou kmotry vzácného zvířecího přírůstku v zoo.

Vylosovaní šťastlivci:

1. Anna Honzíková

2. Pavel Týr

3. Alžběta Steidlová

4. Anna Hobelová

5. Daniela Žežulová

6. Michal Béreš

7. Sebastian Černý

8. Martin Todorov

9. Viktorie Jablonská

10. Štěpánka Kubovcová

11. Martina Pelcová

12. Matěj Šrámek

13. Tereza Šídlová

14. Anna Žihlová

15. Pavel Kidala

Prázdninová štafeta nabízí padesát turistických cílů, mezi nimiž jsou hodně známé památky, hrady a zámky, ale také nové naučné stezky, rozhledny či zajímavé přírodní útvary a místo plná zážitků. Nově štafeta nabízí i jedno neobyčejné místo v každém sousedním kraji – v Karlovarském, Středočeském, Jihočeském, Ústeckém a v Bavorsku. Aby se soutěžící dostal do závěrečného losování, stačí navštívit patnáct míst.

Jak se do soutěže zapojit? Přihlásit se každý může kdykoliv od 21. června do konce prázdnin na webových stránkách Prázdninové štafety. Registrace je přitom možná přímo zde na webu.

Při návštěvě každého cíle se soutěžící vyfotí na nádvoří či uvnitř navštíveného objektu anebo u tabule na začátku turistické stezky a snímek po přihlášení nahraje přímo do webové aplikace na těchto stránkách kdykoliv během trvání soutěže – buď jednotlivě nebo po splnění daného limitu najednou, nejpozději však do 31. srpna. Všichni soutěžící, kteří úspěšně projdou soutěží, budou zařazeni do slosování. Patnáct šťastlivců se může těšit na odměnu.

Letošní Prázdninová štafeta se uskutečnila pod záštitou radního Plzeňského kraje Libora Picky a náměstkyně plzeňského primátora Elišky Bartákové. Hlavním pořadatelem je plzeňský spolek Dobroslav.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *