Plzeňský tip na zdravou svačinu: Anna Humlová nabízí trojúhelníčky z listového těsta s pomazánkou z tuňáka a rajčatovým pyré

Tip na zdravou svačinu od studentky Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, Plzeň, Anny Humlové: Trojúhelníčky z listového těsta s pomazánkou z tuňáka Rio Mare a rajčatovým pyré.

Hotelová škola Plzeň a Akademie Hotelnictví a cestovního ruchu Plzeň se účastní 6. ročníku celostátní soutěže Svačina roku s  Rio Mare. O titul letos bojuje rekordní počet škol i studentů. Na nejlepší čekají ceny v  hodnotě 20 000 Kč a tuňákové produkty značky Rio Mare v  hodnotě 25 000 Kč. I letos bude do hlasování zapojena veřejnost. Odbornou porotu tvoří Mistr kuchař Vladimír Picka a šéfkuchaři Jiří Král a Vladislav Stuparič. Velké finále proběhne v  pražském gastronomickém studiu Chefparade+ za moderace Markéty Hrubešové.

První kolo celostátní gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare skončilo. Nyní odborná porota pod vedením Mistra kuchaře Vladimíra Picky vybere do 23. listopadu 15 finalistů z více než 140 přihlášených receptů.

Nejlepší patnáctka postoupí do živého finále, které se uskuteční 4. prosince v gastronomickém studiu Chefparade+ v Holešovicích. Finálovým kolem provede soutěžící herečka, moderátorka a kuchařka Markéta Hrubešová.

Do letošního rekordního ročníku se přihlásilo 43 středních škol, které soutěží o ceny v hodnotě 20 000 Kč a tuňákové produkty Rio Mare v hodnotě 25 000 Kč. Studenti mají za úkol vytvořit originální školní svačinu pro děti, žáky a studenty. I letos bude do hlasování zapojena veřejnost. Hlasování bude probíhat na FB stránkách Rio Mare od 26. do 30. listopadu 2018.

Na fotografii je svačinu podle receptu Anny Humlové

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *