Plzeňská Fakultní nemocnice se přihlašuje do celosvětové akce Movember

FN Plzeň se přihlašuje do celosvětové akce Movember, která probíhá celý měsíc  listopad, a díky které organizátoři šíří osvětu o karcinomu prostaty. Ředitel FN Plzeň Václav Šimánek společně s přednostou urologické kliniky Milanem Horou se do této kampaně aktivně zapojují, stejně jako v loňském roce, a oba dodávají: „Vyzýváme muže, pány, kluky – prostě mužské pohlaví zaměstnanců FN Plzeň, aby šli do toho s námi, podpořili tuto kampaň a svým vypěstovaným listopadovým knírem dali najevo, že nám není lhostejné vlastní zdraví, že luxus zdraví si musíme hýčkat. Prevence je levnější J a pohodlnějšíJJ, pojďte do toho s námi.“

 

A co ženy?

I ženy se mohou aktivně  účastnit šířením kampaně  Movemberu ve svém okolí, další možností je stát se  členkou hnutí Movember v akci MOVE. Nabourejte svoji denní rutinu něčím novým, žádný pohyb s MOVE není ani příliš velký, ani příliš malý. Denní sportovní aktivita (nejlépe se záznamem) ukáže určitý pokrok, je to báječné a motivující.

Na www.movember.com je vytvořen tým FN Plzeň, zaregistrujte  se a připojte se k  řediteli FN Plzeň Václavu Šimánkovi a přednostovi urologické kliniky Milanu Horovi.

(Movember / Registrace/ Připojit se k týmu FN Plzeň)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *