Pekelný ostrov začíná v pátek v Holýšově. První kapelou budou Emoce

Kapela Tři sestry foto: ww.pekelnyostrov.czV pátek začíná 5. ročníku festivalu Pekelný ostrov v Holýšově. Místem konání je přírodní ostrov „U mlýna“, jehož areál bude přístupný už od 14 hodin, v sobotu pak od 12 hodin. Loňský čtvrtý ročník byl vůbec největší hudebním open-air festivalem svého žánru na západě Čech a letos by tomu podle organizátorů nemělo být jinak.

Festival je rozdělen do několika zón, v nichž je třeba se prokazovat ID páskou příslušné barvy a typu. ID pásku obdrží každý návštěvník u vstupu.  Festivalové zóny jsou přehledně vyznačeny na mapě festivalu.  V areálu festivalu je   infostánek, kde pořadatelé  zodpoví dotazy týkající se otevírací doby, bezpečnosti, zdravotnících, programu apod. V info stánku je k dispozici festivalový line-up (časový program účinkujících na jednotlivých scénách).

Jaký bude letošní doprovodný program festivalu Pekelný ostrov? Opět se zájemci mohou těšit na zajímavé soutěže, z nichž část se bude odehrávat přímo na hlavní scéně v době, kdy na ni nebudou účinkující. Novinkou letošního roku je mobilní paintballová střelnice od PPArena Plzeň. Připravena je i zábava s  Bumber Balls.

První kapela začne hrát v 15 hodin a budou to Emoce. Následně se vystřídají Arakain, Komunál, Rybičky 48 nebo Chinaski, jako poslední první noc uzavře kapela Doga, a to jednu hodinu po půlnoci.  Zítra se areál otevře v pravé poledne, kdy se představí jako první skupina Interloud.

Kapela Tři sestry Foto: ww.pekelnyostrov.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *