Novým starostou Starého Plzence je Jan Eret z hnutí PRO Plzenec

Na ustavujícím zasedání zastupitelstva po komunálních volbách ve Starém Plzenci bylo zvoleno nové vedení města. To je složené ze zastupitelů PRO Plzenec, SPOLU a části Nestraníků (6+2+1). Starostou města se stal Jan Eret z hnutí PRO Plzenec, statutárním místostarostou je Jan Kotora, rovněž z hnutí PRO Plzenec, a druhým, neuvolněným místostarostou, se stal Václav Benedikt z uskupení SPOLU.

Rada města je pětičlenná. Kromě starosty a místostarostů ji tvoří ještě Martin Stark (PRO Plzenec) a Petr Vrobel (Nestraníci). Zastupitelstvo zvolilo také členy finančního a kontrolního výboru. Předsedou toho prvního je Petr Jelínek (PRO Plzenec), kontrolní výbor povede Hana Stýblová z opozičního Sdružení STAN a Nezávislí.

Starosta města Jan Eret ocenil součinnost a vstřícnost účastníků náročného povolebního vyjednávání. “Věříme, že chuť ke vzájemné spolupráci a nastavení korektních vztahů se přenese i do celého čtyřletého volebního období,” řekl. “Děkujeme paní starostce Vlastě Dolákové a jejím kolegům v radě za odvedenou práci pro naše město a jsme přesvědčeni, že společná komunikace, dobré vztahy a předávání zkušeností napomohou dalšímu rozvoji Starého Plzenec a Sedlce,“ dodal. Bývalé starostce, která stála v čele města tři volební období, předal jako poděkování obrovskou kytici.

K foto:

Nová rada města (zleva) Jan Kotora, Václav Benedikt, Jan Eret, Petr Vrobel a Martin Stark 

Starosta města Jan Eret předal bývalé starostce Vlastě Dolákové velkou kytici a poděkoval jí za práci pro Starý Plzenec.     Foto A. Žižka

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *