Největší příznivci Karla Gotta se 28. dubna sejdou v Újezdu u Svatého Kříže na Rokycansku

Neopakovatelný hlas Karla Gotta, jeho laskavost, skromnost, empatie a lidskost zavedou jeho největší příznivce v neděli 28. dubna 2024 do malé vesničky na Rokycansku. Stejně jako vloni se členové klubu Karla Gotta opět vydají uctít jeho památku do místa jeho mladých let do vesničky Újezd u Svatého Kříže, kde také malý Karlík vyrůstal. 

Písně Karla Gotta přijedou zahrát a zazpívat oblíbení muzikanti Josef Bouda a Radek Verner – KAREL GOTT REVIVAL MORAVA, kamarádi zpěváka.

Na sociálních sítích členové klubu informují, že položí květiny i u mistrovy pamětní desky a lípy, která byla místními občany zasazena v roce 2015, kdy Karel Gott poprvé onemocněl, aby mu pomáhala v jeho nemoci. “Díky paní starostce Aleně Mankové můžete ve zdejším hostinci navštívit také muzeum, které ukazuje na jeho slávu a také na život na vesnici 19. století,” píší příznivci.

Vesnička Újezd u Svatého Kříže je nám díky Karlu Gottovi velmi blízká. Připomíná pěveckou slávu Karla Gotta. Na Karla také zavzpomíná jeho fanoušek Jan Hadrbolec, autor knihy Chodil mezi nás, který se svěřil: „S Karlem Gottem jsme se potkávali na koncertech nebo v našem pražském Fan klubu. U příležitosti jeho životního jubilea jsem mu věnoval skleněnou notu, kterou drží na obalu mé knihy. Nedalo mi to, abych si skvělé vzpomínky na milovaného a hodného člověka nechal jen pro sebe. Proto vznikla moje kniha, která vypovídá o vztahu fanouška a ostatních lidí z Fan klubu k tomuto mimořádnému člověku,” říká Hadrbolec.

Zdroj: plzenskyrozhled.cz, ilustrační foto sip.denik.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *