Nakupujte obalové zásoby snadno s All In Packaging!

Obal prodává – to platí od nepaměti. I když prvotně je jakýmsi ochranným povlakem na zboží určeným k jeho ochraně výrobku, k manipulaci s ním a k přepravě. Obaly jsou nejčastěji papírové, z plastických hmot a fólií, skleněné, dřevěné nebo kovové. Ekologické iniciativy sice přicházejí – anebo lépe řečeno a minulých letech přicházely – s myšlenkami a nápady na prodej nebalených druhů zboží. Hlavně potravin a drogerie. Nijak zvlášť se to ale neuchytilo, i když ve větších městech ještě možná pár takových obchodů najdeme.
Obal neslouží ale jen jako ochranu výrobku nebo zboží. Je i dobrým nosičem informací o jejich vlastnostech a prostředkem k nabídce k nabídce a reklamě. Obalové materiály prostě potřebuje každý producent tuhých i tekutých produktů a jakýchkoliv technicky složitých přístrojů a zařízení. A konečně! Oběd z restaurace si jen tak na ruce také nedoneseme, parfémy neskladujeme ve kbelíku a vodu na pití k kapse nikam nedoneseme…

Pokud jsme sami producenti, hledáme ty nejlepší možnosti, jak své výrobky ochránit před poškozením, chceme, aby v obchodech byly vidět na první pohled a zároveň chceme, aby byly vkusné a neposlední řadě i cenově výhodné. Tedy levné. V All In Packaging najdete ty nejlepší obaly pro vaše produkty. V jejich portfoliu lahve, kelímky, rozprašovače, tuby, kartonové krabice a různé jiné obalové prostředky. Můžete si vybrat z jejich nabídky, nebo si vytvořit vlastní jedinečný design. Specialisté vám tam pomohou zrealizovat vaše vlastní nápady týkající se balení produktů. Stejně tak všechny další služby, jako tisk etiket nebo plnění obalů, jsou vám k dispozici na jednom místě.

Pokud nejste spokojeni s obaly svých výrobků, přemýšlíte, jak je inovovat, upravit a zlepšit, začněte hledat jejich nového dodavatele. A pokud jste ještě nevyzkoušeli All In Packaging, shrňme si jejich hlavní přednosti: snadný nákup přes internet, tisíce produktů a služeb na jednom místě, komplexní obalová řešení, rozsáhlý sklad, nízké minimální objednávky včetně vzorků zadarmo, služby na míru a rychlé dodání zboží.

Jestliže sami vyrábíte nebo distribuujete obaly, i tady se vám spolupráce s All In Packaging vyplatí. Díky ní dokážete zasáhnout velké firmy i zákazníky nakupující v malých množstvích. Stát se partnerem All In Packaging je jednoduché – není třeba nic víc, jen vložit informace o produktech a skladových zásobách.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *