Najděte zmizelého profesora! – vyzývá všechny plzeňská Techmania

Dá se rostlinám změřit EKG? Má smysl jim zpívat? Dokáží se pohybovat z místa na místo? Ale hlavně: kam zmizel profesor John Stephenson? Odpovědi na tyto otázky mohou v plzeňské Techmanii hledat děti, které se zúčastní novinky: tematického denního programu.

Program nazvaný Zmizelý profesor je napínavým řešením záhady v laboratoři biologie, při němž děti čeká stopovačka, práce s mikroskopem a měřicími přístroji, seznámení se zajímavými projevy života a rozmanité aktivity v prostorách Techmanie. Celodenní aktivita je určena žákům 2. stupně ZŠ, kteří mají rádi biologii, řešení záhad a únikové hry.

Po stopách zmizelého profesora se děti v Techmanii poprvé vydají o víkendu 18. a 19. března. Cena 490 Kč zahrnuje i oběd a dvě svačiny. Program trvá od 10 do 16 hodin. Předchozí rezervace nutná!

Techmania Science Center je předním hráčem na poli neformálního vzdělávání v České republice. Jen v loňském roce ji navštívilo 220 785 lidí. Letos očekává miliontého návštěvníka a do tohoto čísla chybí méně než deset tisíc osob.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *