Náhradní doprava na Rokycansku pojede ve středu jinak. Autobusy vynechají Příkosice

Na základě informací, které České dráhy dnes dopoledne dostaly od zhotovitele stavby trati Rokycany – Příkosice, bude nutné změnit trasu autobusů náhradní autobusové dopravy. Podle oznámení firmy Metrostav bude zítra 23. června z důvodu asfaltování přejezdu P1232 v Příkosicích, dočasně uzavřena i komunikace využívaná pro jízdu autobusů náhradní dopravy. Z toho důvodu musí ČD přistoupit k následujícím opatřením:

Autobusy náhradní dopravy spojů 27857 / 27821, 27820 / 27856, 27859 / 27823, 27822 / 27858 budou v úseku Mešno – Mirošov město a zpět odkloněny přes Kakejcov, mimo Příkosice a Příkosice zastávku.
Dále pojedou  2 minibusy s kapacitou 17 osob pro cestující, jedoucí do / z Příkosic nebo Příkosic zastávky. Přistaveny budou oba současně v Mešně a Mirošově městě tak včas, aby navazovaly na spoje s odjezdem v 8:51 hodin, u druhého páru spojů v 10:51 hodin.

Od pátku 24. června na trati platí v úseku Mirošov – Nezvěstice nový výlukový jízdní řád. Za všechny vlaky v úseku Mirošov – Nezvěstice pojede náhradní autobusoví doprava v úseku Mirošov – Nezvěstice podle výlukového jízdního řádu, který je součástí tohoto e-mailu. V úseku Lipnice – Mešno – Příkosice – a Příkosice zastávka a zpět bude jezdit  mikrobus, V Mešně je přestupní bod na autobus.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *