Na trati z Plzně do Žatce pokračují výluky

Na trati Plzeň – Žatec pokračují výluky SŽDC. Od dnešního rána  až do neděle 14. června do 23:59 bude výluka  úseku Blatno u Jesenice – Kaznějov.

  • za rychlíky pojede  náhradní autobusová doprava  v úseku  Plzeň hl. n. – Blatno u Jesenice a zpět; autobusy pojedou podle výlukového jízdního řádu a většina rychlíků v úseku Blatno u Jesenice – Most a zpět jede odlišně od jízdního řádu vlaků. Vybrané vlaky navíc nebudou zajíždět do stanice Žatec.
  • za osobní vlaky pojede náhradní autobusová doprava úseku Kaznějov – Žihle podle výlukového jízdního řádu. V úseku Plzeň hl. n. – Kaznějov a opačně pojede většina vlaků v upravených časech také podle výlukového jízdního řádu

V pondělí 15. června v 0:00 začne výluka v úseku Horní Bříza – Blatno u Jesenice  a potrvá do středy 17. června do 18:00 hodin.

  • za rychlíky pojede  náhradní autobusová doprava  úseku Plzeň hl. n. – Blatno u Jesenice a opačně podle výlukového jízdního řádu a většina rychlíků v úseku Blatno u Jesenice – Most a opačně pojede odlišně od pravidelného jízdního řádu. Vybrané vlaky nezajíždějí  stanice Žatec.
  • za osobní vlaky pojede  náhradní autobusová doprava v úseku Horní Bříza – Žihle a opačně podle výlukového jízdního řádu. V úseku Plzeň hl. n. – Horní Bříza a opačně pojede většina vlaků v upravených časech.
  • ve středu 17. června pojedou autobusy ještě za rychlík R 1182 (v úseku Plzeň – Blatno) a Os 7673 (v úseku Plasy – Horní Bříza), vlaky Os 7608 a Os 7617 pojedou jako první po výluce podle pravidelného jízdního řádu.
  • v náhradní autobusové dopravě není zajištěna přeprava kol.

České dráhy se omlouvají za komplikace spojené s výlukami.  Informace  jsou k dispozici ve všech dotčených stanicích a zastávkách, na webu Českých drah www.cd.cz/omezeniprovozu a u operátorů Kontaktního centra ČD: 840 112 113.

Radka Pistoriusová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *