Na podzimní prázdniny do příměstských táborů v Techmanii. Tentokrát Rychlostí světla

Techmania Scence Center v Plzni připravilo na podzimní prázdniny tradiční příměstské tábory. Tentokrát mají název Rychlostí světla, silou vody a budou se konat 29. a 30. října. Děti budou opět rozděleny do dvou skupin podle věku, a to od 7 do 10 let a od 11 do 14 let.

Příměstské tábory nebo jim podobné aktivity pořádá Techmanie od roku 2009 a jejich obliba stále roste. „Rodiče oceňují mimo jiné i fakt, že je u nás o děti postaráno od osmi hodin ráno do čtyř odpoledne, a to včetně jídla. Kapacita je dvacet dětí v každé skupině a naplňuje se čím dál rychleji,“ říká Ilona Gonová, která má tábory v Techmanii na starosti.

Celodenní program děti zabaví aktivitami v prostorách Techmanie.  „Děti se můžou těšit na film ve 3D Planetáriu a chystáme i program v laboratořích a dílnách. Chybět nebudou pochopitelně ani soutěže zaměřené především na téma světla a vody,“ dodává Ilona Gonová.

Přihlášky a další informace naleznou rodiče na webových stránkách www.techmania.cz v sekci Aktuálně. Cena dvoudenního programu je 1 000 Kč.

Markéta Čekanová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *