Lekat se je dnes v zoo povoleno. Strašidel se ale bát nemusíte. A ani duchů z Madagaskaru

Jestli hledáte program s dětmi na dnešní den,  máme pro vás tip. Na sobotu 4. listopadu připravila plzeňská zoo akci Zoostrašení, která má za úkol poděsit a hlavně potěšit v tento již opravdu podzimní čas malé i velké návštěvníky. Začátek je ve 14 hodin, dýňová nadílka u zvířat začíná už v půl desáté u medvědů hnědých. Časový harmonogram a dýňová nadílka u zvířat jsou podrobně na přiložených plakátech.

“S sebou na akci je třeba dobrá nálada, vítané jsou kostýmy, a také bezpečný lampion na závěrečný průvod. Program je jako vždy pestrý a snad každý si najde to svoje. Pro menší návštěvníky jsou připravené stánky s malováním na obličej, soutěžní strašidelná stezka či výtvarná dílnička. Větší návštěvníky určitě potěší speciality v našich gastrech,” zve na akci organizátorka Ivana Jandová.

Zajímavý jídelníček čeká i vybraná zvířata, která obdrží dýňovou nadílku a jak si s ní poradí budou moci návštěvníci sledovat ve vyhrazené časy. “Doporučujeme si dát pozor na naše domácí strašidla! Mají totiž povoleno lekat. Bát se jich však nemusíte, milejší bychom jen tak někde nenašli. Narazit bude možné i na Duchy z Madagaskaru – lemury, jež slaví právě tento čas svůj mezinárodní den. Na závěr akce proběhne závěrečná show již tradičně na amfiteátru. Jistě je na co se těšit, tak přijďte do zoo a užijte si to!” – dodává Jandová.

Zdroj: Zoo Plzeň

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *