Kouzlo Vánoc opět přichází pomáhat – tentokrát v pondělí 12. prosince

Kouzlo Vánoc, tradiční charitativní projet tanečního studia Storm Ballet se opět uskuteční v obvyklém předvolebním čase v Parkhotelu Plzeň. Pořádající Storm Ballet a pěvecký sbor Jéčko zvou na jedinečný večer v pondělí 12. prosince od 18 hodin.

„Jsme nadšeni, že se opět můžeme naživo potkat a navázat na řadu našich charitativních tanečních večerů,“ říká Petr Čejka, vedoucí Storm Ballet. „Je připraven opravdu nádherný program, všichni tanečníci se těší, až opět vystoupí před plzeňským publikem. V roce 2022 jsme dosáhli významných úspěchů, mimo jiné i na mezinárodní úrovni. Z prestižní světové taneční soutěže Danza Mundial 2022 – World Dance Contest přivezl juniorský tým do Plzně hned dva tituly mistra světa a dvě bronzové medaile. Obrovským překvapením pro nás bylo udělení hlavní ceny odborné poroty a Absolutního vítěze pro choreografii The Voices. A o to více se těšíme, že i tuto choreografii zatančíme právě na Kouzle Vánoc,“ doplňuje Petr Čejka.

Kouzlo Vánoc dalo vzniknout celoročnímu projetu, který pod názvem Díky dětem pomáhá sociálně a tělesně znevýhodněným dětem v Plzni. „Od roku 2018 jsme pomohli v rámci projektu částkou téměř 700.000 korun,“ říká Alena Kozáková, výkonná ředitelka Nadace 700 let města Plzně, garanta veřejné sbírky. Finanční pomoc směřovala například na nákup sportovních pomůcek, kompenzačních pomůcek, terapeutických pobytů apod. „Již tradičním partnerem Díky dětem je pěvecký sbor Jéčko pod vedením Jaro Smejkala. Díky těmto mladým umělcům se pro Díky dětem podařilo získat nemalé množství finančních prostředků a jsme velmi rádi, že projektu zachovávají trvalou přízeň,“ doplňuje Alena Kozáková.

Večerem provedou Veronika Farářová a Ondřej Vodný, hostem bude Tereza Mašková – Česko Slovenská SuperStar 2018.

Zdroj: Nadace 700 let města Plzně, ilustrační foto z archivu STORM BALLET

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *