Konečně zubařská pohotovost ve všedních dnech! Od 1. prosince bude v Chebu a v Ostrově

V Karlovarském kraji bude opět fungovat zubní pohotovost ve všedních dnech. Od 1. prosince ji bude zajišťovat společnost Fitdent s.r.o. v Chebu a MDDr. Miroslav Dušek v Ostrově. Víkendový provoz zubních pohotovostí zůstává beze změny.

Hejtmanství se konečně podařilo najít zubní lékaře, kteří jsou ochotni poskytovat potřebnou péči i ve všedních dnech. Veřejnou zakázku na zajištění zubní pohotovosti vyhlásilo opakovaně a bez úspěchu, napotřetí se to konečně povedlo a dohoda je se dvěma subjekty. Jeden z nich sídlí v Chebu, druhý v Ostrově.

Zubní pohotovost ve všední dny bude v provozu od pondělí do pátku v časovém rozmezí 15–18 hodin. V pondělí a ve středu budou sloužit lékaři ze společnosti Fitdent s.r.o. na adrese 17. listopadu 302/22, 350 02 Cheb. V úterý, čtvrtek a pátek se pacienti s akutními obtížemi mohou obracet na MDDr. Duška na adrese Jáchymovská 225, 363 01, Ostrov.

Víkendová zubní pohotovost včetně státních svátků funguje v Karlových Varech v budově vedle areálu Nemocnice Karlovy Vary vpravo (přístup ze Zbrojnické ulice), v Sokolově v areálu nemocnice a v Chebu ji poskytují zubaři ve svých ordinacích dle rozpisu, který je uveřejněn na webu kraje.

Zdroj: Karlovarský kraj, ilustrační foto Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *