KOKO: Účast na Fresh Festivalu posune mé hranice

Autorka úspěšného foodblogu MENU domů, Veronika KOKO Kokešová, se rozhodla jít s kůží na trh, respektive na FRESH Festival. KOKO lidé znají z pořadů internetové televize Stream.cz, kde se už po dobu tří let každý týden snaží přesvědčit své diváky, že si sami hravě zvládnou téměř cokoli bez problému uvařit doma. Stačí ji k tomu několikaminutové video a následný popis receptu na blogu. Důkazem toho, že se to daří, je přízeň desítky tisíc věrných fanoušků, kteří KOKO pravidelně oceňují v nejrůznějších anketách jako Blogerka roku, Foodblog roku nebo Křišťálová lupa. Svoji účast na Fresh festivalu, který se koná 22. – 24. května za OC Plzeň Plaza, považuje za výzvu i posunutí hranic ve své kariéře.

 

Začala s projektem UKOKO.CZ, co všechno nabídne? 

Vše je opravdu ještě v plenkách. Jedná se o  web pop-up a bytové restaurace, kde budu zveřejňovat takzvané eventy. Může to být sešlost ve formě pikniku na veřejném místě. Může to být degustační menu v bytové restauraci. K účasti na takovém eventu bude nutná registrace. Stejně tak se tu ale může objevit i pozvánka na akci, které se mohou zúčastnit stovky nebo tisíce lidí a já tam pod hlavičkou UKOKO budu mít stánek s jídlem. A přesně to je ten případ plzeňského a také pražského Fresh Festivalu.

Uvařit tisíce porcí je ale přeci jen něco jiného než to, na co jste zvyklá…

Budou mi pomáhat velmi schopní kuchaři, moji kamarádi, kteří mi poskytnou před festivalem nejen prostory jejich kuchyní, kde můžeme všechno navařit, ale samozřejmě i své zkušenosti a přiloží vlastní ruce k dílu. Nejvíc musím poděkovat pop-restauraci TamarindTree. I díky nim budou moci návštěvníci festivalu ochutnat knedlíčky Dim Sum – čínskou specialitu z mletého vepřového masa a krevet vařenou v páře ve wontonovém těstě.

Náš stánek bude nabízet tzv. chilli menu -tři pokrmy obsahující tři různé chilli papričky různé pálivosti. Pro ty, kterým by se menu zdálo jako „odvárek a čajíček“, budeme mít připravenou chilli omáčku s použitím „vyloženě na vlastní nebezpečí“. Ta bude jen pro silné povahy…

 

 

Veronika KOKO Kokešová se kromě svého stánku s chilli menu na Fresh Festivalu představí:

V sobotu 23. 5.                Od 13 h                            Whirlpool workshop stage

V neděli 24. 5.                 Od 14 h                            OC Plzeň Plaza Cooking stage

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *