Kilometrovkou se v sobotu poběží po šesti. Ale klidně vyrazte i po dvou

Pokud ještě nemáte plán na sobotu 30. září, tak vás plzeňská zoo srdečně zve na akci Běh Kilometrovkou po šesti. A proč po šesti? No přece pes a jeho páníček mají společně šest nohou. Cílem je si užít sportovně laděné odpoledne a podpořit psí útulek U Františka v Borovně.

“Vstupné je dobrovolné! Na startu u Kalikovského mlýna bude možné podpořit útulek finančně do připravené kasičky či donesením psích piškotů, odčervovacích tablet, dezinfekčních a mycích prostředků,” hlásí mluvčí zoo Martin Vobruba. “Doprovodný program bude zajištěn v Amfiteátru Lochotín a v přilehlém parku. Po odběhnutí bude připravená soutěžní stezka, jež doprovodí k amfiteátru,” prozrazuje.

V programu je poradenství s výcvikem od Tuten Pesplac či veterinární poradna s možností vyzkoušení pomůcek na fyzioterapii od veterinární kliniky RPVET. Pozvání přijal i flyballový tým Pilsen F.A.S.T., jež udělá ukázku. “Bude také možné získat povědomí o záchranných projektech, které Zoo Plzeň podporuje a třeba je i zakoupením různých originálních předmětů podpořit. No, a na závěr vyhlásíme nejlepší běžce,” uvedl Vobruba.

Na své si přijdou i návštěvníci bez psů, a to ve sportovních stanovištích, které nachystala Krašovská aktivity.

Registrace 13,00, začátek běhu 13,30.

Zdroj: Zoo Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *