Zoo zve v sobotu na tvůrčí dílnu. Vyrobit si tam můžete adventní věnec

V Zoologické a botanické zahradě města Plzně začíná advent již tuto sobotu 27. listopadu. Pro zájemce je připravena na statku Lüftnerka od 14 hod. ve zdejší staročeské restauraci tradiční tvůrčí dílna zaměřená na zdobení adventních věnců.

Za poplatek 100 Kč získají účastníci vše, co pro vytvoření adventního věnce potřebují. Začínající předvánoční atmosféru dokreslí plápolající krb, či sklenka svařeného vína.

Advent na statku Lüftnerka bude pokračovat – samozřejmě v závislosti na proticovidových opatřeních – až do 19. prosince. Děti se určitě už těší na velké čertovské a mikulášské odpoledne s rozdáváním dárků 4. 12. od 15 hod., na něž naváže komentované uspávání medvědů. Třetí adventní sobota 11. 12. od 15 hod. bude patřit rozsvícení vánočního stromu s divadelním představením Louskáček v podání Divadla z kouzelné skřínky Střediska volného času Radovánek, Ledecká ul.

V neděli 19. prosince v 15 hod. ukončí letošní advent na statku Lüftnerka legendární staroplzenecký živý betlém.

Pořadatelé adventního programu – Zoologická a botanická zahrada města Plzně a Sdružení IRIS – žádají jeho návštěvníkÿ: Respektujte všechna proticovidová opatření. Jaké budou Vánoce, záleží na každém z nás!

Zdroj: Zoo Plzeň, ilustrační foto

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *