Kdo si na Snowendu v Rokytnici vykope auto?

Skiareál Rokytnice nad Jizerou vyhlašuje již druhý ročník netradičního soupeření o automobil značky Hyundai, zájezd od Čedoku a desítky dalších cen. Akce pod názvem SNOWEND se uskuteční na závěr sezóny, a to 2. dubna ve skiareálu Horní Domky. Registrace se otevřela 9. března přesně v 9:00 hodin na webových stránkách www.snowend.cz.  Každý zaregistrovaný soutěžící dostane lopatku a může si na ohraničené části sjezdovky vykopat ze sněhu nejrůznější hodnotné výhry.

 Adrenalinová záležitost SNOWEND je velkou výzvou pro všechny soutěživé lyžaře i nelyžaře. Prostor o rozměru až 200 x 100 metrů bude ohraničen páskou a za přísného dohledu rozhodčích bude všem registrovaným zájemcům dána hodina čistého času na hledání pokladů pod sněhovou pokrývkou. Vrstva bude samozřejmě odvislá od sněhových podmínek, ale počítá se minimálně s půlmetrem. Každý soutěžící dostane startovní číslo a lopatku, kterou může, ale nemusípoužít na kopání. Vlastní náčiní nebo jiné pomůcky kromě zmíněné lopatky nejsou povoleny. Rozhodčí budou sledovat dodržování pravidel a předcházet potenciálním potyčkám při vykopávání tubusů. Ceny samotné budou uschovány a zataveny ve speciálních tubusech formou lístků s kódy. Teprve po skončení fáze hledání se soutěžící v rámci vyhlášení dozví, co se pod kterým kódem skrývá. Někdo může vyhrát oblečení značky Loap, kolo Author ,lyže Rossignol, někdo třeba skipas a pouze jeden šťastlivec odjede zbrusu novým osobním automobilem Hyundai, který mu bude zapůjčen na dobu jednoho roku.  Druhý nejúspěšnější hledač pokladů odjede na rodinnou dovolenou od cestovní kanceláře Čedok.

Pozvánku doplňuje ředitel skiareálu Rokytnice nad Jizerou Michal Kopecký: „Sněhu je dost a věříme, že vydrží, abychom měli poklad kam ukrýt. Rád bych pozval na tuto adrenalinovou zábavu všechny soutěživé lyžaře i nelyžaře, každého kdo se chce pobavit nebo potřebuje nové auto. Registrace online funguje od 9.3. do 1.4. Kdo nelyžuje a chce si pouze vykopat výhru, může se do závodu zaregistrovat za 300 Kč. Pro lyžaře, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným, nabízíme zvýhodněné startovné ve výši 150 Kč. Stačí si v období od 9. 3. do 1. 4. zakoupit celodenní skipas online a startovné do Snowendu mají za polovic. Pro nesoutěžící přihlížející je pak na SNOWENDU připraven bohatý doprovodný program. No a my pak už v Rokytnici uložíme rolby a začneme zase chystat areál pro turisty, cyklisty a nadšené bikery.“

 

Program dne – Snowend 2. 4. 2017

 • 10:00 – 17:00 – zábavný program pro celou rodinu
  • ledový bar se speciálními drinky, koncert DJ, show místní horské služby
  • hry a doprovodný program pro děti
  • 10:00 – 13:00 – registrace do soutěže
  • 13:00 – prezence soutěžních týmů
  • 14:30 – start soutěže SNOWEND15:30 – ukončení soutěže
  • 15:30 – 16:30 – vyhlášení vítězů a předání cen
  • 16:00 – 17:00 – koncert skupiny MEGAPHONE
 • 17:00 – ukončení programu

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *