Kam za kulturou v tomto a příštím týdnu – na TACHOVSKU

Kladruby zvou na Novoroční koncert
Kladruby – V úterý 8. ledna od 18 hodin se bude v kladrubském muzeu konat Novoroční koncert. Začátek je v 18 hodin.
 
V Tachově začíná  Taneční kurz pro pokročilé 
Tachov –  Ve středu 9. ledna začne v Tachově  Taneční kurz pro pokročilé a nejen pro mladé, který potrvá až do 23. února. Dvě hodiny tance budou určeny pokročilým a další dvě hodiny bude kurz patřit nejen mladým. Výuku povedou Naďa a Pavel Cíchovi. Více informací získáte v tachovském  kulturním středisku.
Stříbro zve do gymnázia
Stříbro – Stříbrské gymnázium otevře dveře veřejnosti dne 11. ledna od 14.30 hodin.
Přijede Háta se Světáky
Stříbro – Společnost Háta míří na stříbrská prkna. Divadelní představení Světáci čeká diváky 11. ledna od 19 hodin ve stříbrském kině Slavia. Předprodej vstupenek je v kanceláři MKS Stříbro.
Republiko má středisková
Tachov – V pondělí 14. ledna od 19 hodin ve Společenské sále Mže v Tachově, si návštěvníci užijí originální humor Iva Šmoldase. Ten vystoupí v pořadu Republiko má středisková aneb lukrativní nejistota.  „Politika je především tíživě zodpovědné rozhodování o vašich osudech. Chcete-li podniknout hlubinný ponor do mělčin duše politiků, jste tady správně.“
Městská knihovna zve na fotky
Stříbro – Vernisáž výstavy fotografií Josefa Teršla se bude konat ve stříbrské knihovně 16. ledna od 17 hodin.
Studánka zve na Dům u dvou vražd
Studánka – Kulturní dům Studánka uvede v pátek 18. ledna od 18.30 hodin divadelní představení Dům u dvou vražd. Autory jsou Arthur Watkyn a Ernest Dudley, hraje tachovský Divadelní spolek Komedyjanti. Detektivka zavede diváky do uzamčeného pokoje, ke dojde k vraždě. A postupně dojde k rozplétání zločinu.
Mraveniště rozšíří nabídku kroužků
Tachov – Dům dětí a mládeže Mraveniště Tachov oznámil, že rozšiřuje nabídku pro pravidelné účastníky zájmových kroužků. Nabízí jim například účast na projektových dnech,  kdy budou pořádat různé zájezdy, mimo jiné třeba do Koněpruských jeskyň, do ZOO nebo také planetária. Součástí výletů bude i odborný výklad od instruktora.
 
Dívčí válka v Oboře
Obora – Divadelní spolek DIVOCH ze Stříbra zahraje 19. ledna v Oboře Dívčí válku od Františka Ringo Čecha. Představení začne v 19 hodin a vstupné činí 40 korun.
Martina Sihelská

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *