Kam za kulturou a zábavou – na TACHOVSKU

V Tachově je rok na vsi

Tachov – Po deseti letech se muzeum Českého lesa v Tachově vrací k úspěšnému celoročnímu projektu, který realizovalo ve spolupráci se základními školami ve městě a okolí. Každý měsíc bude připomenut některý svátek. Na webu muzea bude zpřístupněna prezentace k němu, která poslouží jako inspirace k výtvarné tvorbě dětí a mládeže (do 18 let). Je však také pro netvořící zájemce zajímavým materiálem seznamujícím s lidovými tradicemi. Na konci roku 2022 bude z vybraných prací vytvořena výstava a vydán nástěnný kalendář.

Historie železnice v Černošíně
Černošín – Až do konce března můžete vidět výstavu pod názvem Z historie bezdružické lokálky v černošínském muzeu. Muzeum je přístupně od úterý do soboty od 10 do 16 hodin.

V Černošíně fotky Milana Janocha
Černošín – Do konce měsíce můžete ve vstupním prostoru černošínského městského úřadu vidět výstavu velkoformátových fotografií přeštického fotografa Milana Janocha. Výstava je otevřená v provozní době úřadu od pondělí do pátku.

Časy minulé ve Stříbře
Stříbro – Až do 31. března můžete vidět ve stříbrském muzeu výstavu pod názvem Časy minulé. Jde o fotografie ze soukromých sbírek i sbírky muzea. (sih)

Ilustrační foto z výstavy v Černošíně

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *