Už o roku 1993 jedou jen tam, kam je zvou. V Plzni se představí nejlepší Taiko bubeníci

Legendární japonský soubor YAMATO sestavený z těch nejlepších „Taiko“ bubeníků se po pár letech vrací zpět do České republiky s novou show „Passion“. Do Plzně ji přijedou představit v neděli 13. listopadu do DEPO 2015.

Jejich jedinečné vystoupení budete moci vidět nejen v Plzni, ale i vHradci Králové, Ostravě, Praze, Českých Budějovicích, Hodoníně, Jihlavě, Olomouci, Brně, Zlíně a turné zakončí v Liberci!

YAMATO v roce 2018 oslavilo 25 výročí své existence. V rámci oslav tohoto výročí skupina absolvovala téměř 3 500 vystoupení v 54 zemích pro téměř 8 milionů diváků. Od svého založení, v roce 1993, se YAMATO drží motta: „Jeďme tam, kde nás zvou! Dejme světu energii!“.

Nové koncepční představení – „Passion“ – oslavuje vášeň jako hybatele všeho. Program si dává za cíl způsobit výbuch obrovské vášně. K dosažení naprosto dokonalé show je nutná nejen pevná vůle a fyzická síla, ale především VÁŠEŇ, která pohání vše vpřed. VÁŠEŇ byla vždy skryta v pozadí všech předchozích programů skupiny: duše, tělo a rytmus srdce. Jak říká zakladatel souboru Masa Ogawa: „Vášeň inspiruje všechny! Nic neříkejte – jenom udržujte plamen naší vášně! „

Během dvouhodinové show budou diváci naprosto uchváceni a překvapeni množstvím energie, kterou jim členové souboru z pódia předají!

Přehled koncertů v ČR:

12.11. České Budějovice, KD Metropol
13.11. Plzeň, DEPO 2015
14.11. Praha, KCP
15.11. Olomouc, Flora
16.11. Ostrava, Gong
18.11. Jihlava, DKO
19.11. Brno, Sono Centrum
20.11. Hodonín, Dům Kultury
21.11. Zlín, Kongresové Centrum
22.11. Hradec Králové, Aldis
23.11. Liberec, Dům Kultury

Soubor YAMATO založil v roce 1993 Masa Ogawa v Prefektuře Nara, která je považována za „kolébku japonské kultury“. V současné době zde soubor stále sídlí a s tradičními japonskými bubny „Wadaiko“ cestuje po celém světě. Během jejich velkolepé bubenické show , kde se mísí bubnování s tradičními japonskými motivy, je použito několik desítek originálních japonských bubnů (včetně bubnu „Odaiko“ vyrobeného z ohromného více než 400 let starého stromu).

Každý rok Yamato koncertuje 6 – 10 měsíců v roce po celém světě. Důvodem takto namáhavého programu je stále rostoucí počet diváků, který obdivuje neutuchající energii vystoupení japonského uskupení.

Vstupenky zakoupíte v prodejních sítích TicketPortal, Ticketstream, Ticketmasters a lokálních předprodejích.

Zdroj: DEPO 2015

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *