Johannesbad znamená zdraví, krásu, blahodárný pocit! Přijeďte do největších termálních lázní v Německu!

I na podzim potřebujeme nabrat síly a relaxovat. Vhodným místem pro léčení i odpočinek je Johannesbad v blízkosti bavorského Pasova. Jsou to největší termální lázně v Německu! Termální lázně plné superlativů – 4500 m² vodních ploch a 60.000 m² ploch k odpočinku.

V lázeňském městě Bad Füssing hosté naleznou celkem 3 areály pro koupání – termální lázně. Johannesbad je největší. Teplota bazénů je v rozmezí 27 až 39 stupňů. Vedle vodních ploch k relaxaci je zde i plavecký bazén. Největší devizou těchto lázní je klidné prostředí, vzrostlé stromy a přírodní park.

Návštěvníci mohou využít 13 termálních bazénů, bezpočet podvodních masážních trysek, perličkové koupele a přes 100 m dlouhý kanál s proudící vodou. Ve vulkanické lázni se koupající díky skalním útvarům, vodopádu, vulkánu a večerním světelným efektům přenesou do fascinujícího světa. Vulkán poskytuje relaxaci v 39 stupňů teplé vodě. K tomu nejlepšímu patří navíc také 35 m dlouhý plavecký bazén a termální bazén s vlnobitím v zastřešené vnitřní části lázní. V roce 2013 začala rekonstrukce vnitřních bazénů, provoz je bez přerušení.

Teplota vody v termálních bazénech se pohybuje mezi 27 – 39 stupňů Celsia. Hosté se koupají v bazénech se sirnou termální vodou z vlastního pramene Johannesquelle, který tryská z hloubky okolo 1000 m, a který je státem uznávaným léčivým pramenem.

Bad Füssing se v průběhu posledních let vyvinul v kompetentní centrum zdraví. Vysoce kvalifikovaní experti a zařízení na nejnovější technické úrovni Vás podpoří ve Vašem cíli – udržet zdraví a fyzickou kondici nebo je opět nabýt. Naše nádherné lázeňské město Vám k tomu nabízí ty nejlepší předpoklady – a to po celý rok. Široká nabídka terapií, které Vám pomohou se uzdravit či zdravým zůstat, najdete v našem abecedně seřazeném seznamu. Pokud jste v něm našli Vámi hledanou terapii, stačí jednou kliknout a hned se Vám zobrazí žádané podrobné informace. Současně se dozvíte, kde je tato terapie v Bad Füssingu prováděna.

Tento jedinečný, velkorysý lázeňský komplex není ještě zdaleka vším, co Johannesbad dělá neobyčejným: Zcela nové je středisko Jovitalis – koncept v rámci medical fitness s nejmodernějšími tréninkovými přístroji. Prostory pro kondiční cvičení, wellnes, péči o krásu těla a fyzioterapii se zde nacházejí na více než 2 000 m². Jako uznávané centrum, které je jedním z největších kompetentních center pro léčbu kloubových a páteřních onemocnění, sází Johannesbad na celostní léčebný přístup – začleněním léčivého pramene, cílených terapií a mnohonásobně certifikované odborné kliniky. Nejnovější kooperace se špičkovým lékařem Dr. Müller-Wohlfahrtem tuto kompetenci podtrhuje.

JohannesbadFitnessHoehe9.jpg

Jovitalis

Fanoušci kondičního cvičení, lidé věnující se vědomě svému zdraví, lidé provozující rekreační nebo vrcholový sport či pacienti na rehabilitaci – ti všichni najdou v 2 000 m² velkém Jovitalisu obrovskou nabídku nejmodernějších tréninkových strojů pro cvičení svalů a vytrvalosti.

 Zažijte jedinečné spojení lázní, kondičního cvičení, wellness a terapie a navštivte největší lázeňský areál – Johannesbad Therme v Bad Füssingu. Anebo kupte pobyt někomu ze svých blízkých. Může to být krásný a užitečný vánoční dárek.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *