Jak změnit negativitu v sílu – 1. Za pomoci ASTROPLUS připravuje Růžena Feiferová

zmenit-negativitu-v-silu

Každý čas od času pociťuje hněv, strach, zklamání, únavu nebo napětí. Avšak ne každý ví, jak je změnit v sílu, klid, sebejistotu a lásku. Staří mudrci věděli, že emoce, i když třeba negativní, v sobě nese velikou energii. Pokud se tuto energii naučíme ovládat, budeme ji moci využít ve prospěch svůj a svých blízkých. Jak toho dosáhnout? Nabízíme několik malých lekcí „mentálního aikida“.

Jak se ve spánku nabít kladnou energií

Než ulehnete ke spaní, postavte se uprostřed místnosti a na dvě minuty v maximální možné míře napněte všechny svaly těla. Potom je na dvě minuty maximálně uvolněte. Opakujte dvakrát až třikrát, těsně před tím, než ulehnete. Dokonalý hluboký spánek a ranní svěžest jsou zaručeny!

Jak změnit negativní myšlenky v pozitivní

Za prvé, alespoň třikrát až pětkrát denně si představujte sebe sama, jak vyzařujete energii a očekáváte něco krásného.

Za druhé, každý večer před usnutím si představujte sebe sama, jak se vznášíte v oblacích, lehouncí jako peříčko. Představujte si, že vás drží Božská síla, zavinuje vás svou energií a hýčká jako malé dítě.

Za třetí, pamatujte, že negativní myšlenky přitahují neštěstí a nemoci, zatímco myšlenky pozitivní k sobě táhnou radost, zdraví a úspěchy. Štěstí je stavem duše, není závislé na vnějších okolnostech. Myslete tedy méně na špatné věci. Jste-li šťastni, vynasnažte se setrvat v tomto stavu co možná nejdéle a v těžkých chvílích si na něj vzpomenout. Během několika týdnů zjistíte, že vaše myšlenky se celkově změnily v pozitivním slova smyslu.

(pokračování)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *