Ella Fitzgerald & Barbra Streisand v podání Bohemia Voice a Plzeňské filharmonie. Takový bude čtvrteční večer v DEPO2015

Unikátní koncert při příležitosti narozeninových výročí jedinečných zpěvaček Elly Fitzgerald a Barbry Streisand chystá na čtvrteční večer Plzeňská filharmonie. V rámci cross-overové řady C představí společně s vokálním kvartetem Bohemia Voice nejslavnější skladby obou zpěvaček v prostorách DEPO2015.

Na koncertě zazní nejslavnější skladby z repertoáru Barbry Streisand (75 let) a Elly Fitzgerald (100 let) v podání vokálního kvarteta Bohemia Voice za doprovodu Plzeňské filharmonie. V průběhu večera tak můžete slyšet například Papa Can You Hear Me, Memory,  The Way We Were, A-Tisket, A-Tasket, Summertime nebo Moonlight Serenade Glena Millera a další melodie.

Bohemia Voice je vokální kvartet, jež přemosťuje klasickou a populární hudbu a s novými aranžemi, upravenými speciálně pro toto ojedinělé těleso, interpretuje světové evergreeny. Kvartet působí ve složení Elin Špidlová (mezzosoprán), Bronislav Palowski (tenor), Lukáš Sládek (baryton) a Zuzana Seibertová (soprán).

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *