Dobřany pořádají o víkendu jedinečný FotoMaraton

Nafotit a zpracovat fotografie na tři do poslední chvíle utajovaná témata, a to za 24 hodin – takové je zadání FotoMaratonu, který se uskuteční tento víkend v Dobřanech na jižním Plzeňsku.

„Jde o první maraton tohoto typu v Dobřanech a okolí. Zúčastnit se ho mohou, jak uvádíme na letácích, všichni kdo rádi fotí: děti, hustý teenageři, usedlejší rodiče i senioři,“ říká jedna z organizátorek akce, Jaroslava Umnerová.

Registrace účastníků je v sobotu 13. února v 9 hodin na nádraží ČD v Dobřanech, start celé soutěže o půl hodiny později. Tady se fotografové dozvědí témata svých fotek. Budou tři a jejich úkolem bude do každého okruhu dodat jeden snímek o maximální velikosti 4 MB. Na focení a následné zpracování budou mít rovných 24 hodin – uzávěrka je v neděli 14. února v 9:30 h. Fotky se budou odesílat přes elektronický formulář. Podrobné informace obdrží soutěžící při startu.

„Získané fotografie by mohly v budoucnu sloužit k propagaci města, takže se budou moci objevit na webu, facebooku nebo v propagačních materiálech,“ dodává další z organizátorů, Jakub Urbanec.

Akci zpestří v sobotu v 11 hodin drobná, rovněž tajemstvím obestřená akce, jejíž součástí bude setkání s jednou z patronek soutěže, místostarostkou Lenkou Tomanovou. Sraz je před budovou radnice. Setkání je určeno veřejnosti, pro soutěžící není povinná.

Další informace poskytnou Jaroslava Umnerová, tel.: 604 899 418, nebo Jakub
Urbanec, tel.: 724 819 486.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *