Dobřany čeká nabitý víkend. Radbuza Fest a Dobřanská Padesátka s Pohádkovým lesem a přidá se i Timbersports Czech Cup

Dobřany na jižním Plzeňsku mají před sebou nabitý víkend. Uskuteční se tu tradiční Radbuza Fest a Dobřanská Padesátka s Pohádkovým lesem a přidá se dřevorubecké klání Timbersports Czech Cup Dobřany 2016.

Jako první vyrazí ven cyklisté a hned po nich pěší turisté. Dobřanská Padesátka pro ně připravila cyklotrasy pro silniční i horská kola, a to od osmnácti do sta kilometrů. Start je mezi sedmou a desátou hodinou ranní. Pěší turisté mohou vyrazit na trasy od pěti do padesáti kilometrů a jejich start je mezi sedmou a dvanáctou. Pro nejmenší turisty je tu jako každoročně pětikilometrový Pohádkový les a letošní novinka pětikilometrový Toulavý kočárek. Start těchto dvou kategorií je mezi devátou ranní a polednem.

V deset hodin startuje na náměstí T.G.M. klání dřevorubců Czech Cup Dobřany 2016. Na něj se kvalifikovalo šestnáct borců včetně například Martina Roušala, Zdeňka Maťhy, Jana Wáwrů nebo Michala Škorničky.

Tři hodiny po poledni pak na náměstí zvuk dřevorubeckého náčiní vystřídá muzika. Na letošním Radbuza Festu zahrají Isua, V3SKA, Sabina Křováková, Electric, Vypsaná fixa a Lucie Revival. Jízdárna pozve v časech 15:50 – 16:20 a 17:20 – 17:50 na svezení na koních a po celý den budou na náměstí probíhat Ekohry s Tondou Obalem.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *