Do Olympijského parku u Plazy se chystají i známí zpěváci a oblíbené kapely

Zpěvačka Bára Zemanová se svým pop rockovým uskupením Band, ambiciózní plzeňská kapela ILL Fish, která působí na klubové a festivalové scéně již přes deset let, zpěvák, kytarista a herec Adam Mišík, oblíbená skupina Semtex i kapela Palice či O5 & Radeček s charismatickým zpěvákem Tomino a řada dalších hudebníků odehraje svůj koncert v Olympijském parku Plzeň. Hudební vystoupení jsou vedle divadla, filmu, žonglování nebo tance součástí bohatého doprovodného programu, jenž tato největší plzeňská sportovní událost nabídne. Olympijský park Plzeň se lidem otevře slavnostním zahájením 5. srpna a potrvá do 21. srpna.

„Doprovodný program se bude odehrávat v takzvané Fan zóně, tedy v amfiteátru za OC Plzeň Plaza, kde bude k dispozici velkoplošná obrazovka pro sledování přenosů z Rio de Janeira. Začátek koncertů je zpravidla ve 20:30 hodin,“ uvedla Jana Komišová z Odboru prezentace a marketingu Magistrátu města Plzně.

Lidé se mohou těšit také například na hudebně divadelní projekt Ambient Theatre s muzikanty a tanečníky, kteří ve svém vystoupení odrážejí různé vlivy, jako například folk, psychedelic rock, blues nebo hiphop, na plzeňskou dívčí kapelu Dívky rocku, která hraje převážně pop-rock, nebo na čtyřčlennou partu ISUA ze západu Čech, v jejímž čele stojí charismatická zpěvačka Giudi, známá z televizní show X-Factor 2014 a další, v případě těchto kapel a zpěváků jsou časy vystoupení různé (viz příloha v pdf).

V rámci doprovodného programu se kromě hudebníků a divadelníků představí také například Techmania Science Center, která připravila experiment s kapalným dusíkem, Taneční klub Black&Wait, lidi pobaví dechberoucí vystoupení párové akrobacie členů sdružení Žongler, zájemci si vyzkouší kouzlo animace a seznámí se se základními pravidly tvorby filmu v dílně zajištěné Animánií a další, kino v parku bude vysílat dětské filmy i snímky pro dospělé.

V Olympijském parku Plzeň, do něhož je po celou dobu konání vstup zdarma, bude zajištěno celodenní občerstvení. Například u Fan zóny vznikne relaxační zóna s plážovým barem s brazilskou muzikou i odpočinkovým místem s lehátky. Občerstvení nabídne celá řada stánků, na bezpečnost dohlídne státní i městská policie. Zajištěn je také servis pro hlídání dětí formou dětského koutku s Dětským světem Lvíček. Součástí doprovodného programu budou také například besedy se sportovci, autogramiády, a to s hokejisty HC Škoda Plzeň, házenkáři Talentu M. A. T. Plzeň i dalšími.

 

Olympijský park Plzeň – hlavní hudební program

6.8. Adam Mišík (17:00)

6.8. Semtex (20:30)

7.8. Michal Šindelář (20:30)

8.8. Tribute to the Killers (20:45)

9.8. X Cover (20:45)

10.8. Bára Zemanová & Band (20:30)

11.8. One Song Only (20:30)

12.8. O5 & Radeček (20:30)

13.8. Karolína Jägerová a Martin Fiala ()

14.8. Czech Floyd (20:30)

15.8. Palice (20:30)

16.8. Karel Kahovec a George & Beatovens (20:30)

17.8. Electric (20:30)

18.8. Simply Cover Band (20:30)

19.8. ILL Fish (20:30)

20.8. Naked Illusion (20:30)

21.8. Hookers and Covers (20:30)

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *