Do Černošína za Japonskem, Morčata na útěku ve Stříbře. Kam za kulturou a zábavou na – TACHOVSKU

Do Černošína za Japonskem
Černošín – Nová výstava pod názvem Japonsko bude v pátek 22. září zahájená v černošínském muzeu. V 17 hodin všechny uvítá cestovatel Zdeněk Levý, který podnikl cestu do Japonska několikrát, díky spolupráci s českou chirurgickou sekcí College International Chirurgiens, tedy týmem lékařů, kterým pan Zdeněk Levý pomáhal propagačně a organizačně při pořádání kongresů v ČR. V rámci pravidelných návštěv v Zemi vycházejícího slunce, měl autor výstavy možnost procestovat i jednotlivé ostrovy – Hokkaido, Honšú, Šikkoku a Kjúšú. Jak se žije v této zemi, jaká je tam kultura a zvyky? A náboženství? Jak je Japonsko rozsáhlé? Na tyto a další dotazy vám rád autor Zdeněk Levý odpoví a protože bude o Japonsku vyprávět v Černošíně, připomene i rok 1973, kdy navštívil pracovně, ještě tehdy fungující Kozak Černošín (na snímku).  

Morčata na útěku ve Stříbře
Stříbro – Beseda Stříbro zve na pořádnou muziku, odreagovat se po pracovním týdnu můžete v sobotu 23.9. s Morčaty na útěku! Klub se otevře ve 20 hodin, ve 21 hodin zahraje předkapela Agnes rock, poté nastoupí Morčata na útěku. Předprodej vstupenek na smsticket.cz za 370 Kč, nebo pak na místě na 450 Kč.

Retro párty v Lomu
Lom u Tachova – Skvělou zábavu plánují v Lomu u Tachova na soboru 23. září, začátek je naplánován na 20. hodinu a akce se bude konat v tamním kulturním domě. Kdo přijde v retro kostýmu, dostane u vchodu dárek v podobě hopsinkového panáka. Hity z 80. a 90. let bude pouštět DJ Alesch.

Zámek Luhov pořádá Benefiční koncert
Luhov – Zámek Luhov připravuje Benefiční koncert, který se bude konat 30. září v 16 hodin. Filmové a muzikálové melodie uslyšíte v podání Jany Hoffmannové a Ondřeje Tolara, na klavír zahraje Hana Bezděková. Po skončení koncertu proběhne komentovaná prohlídka a malé občerstvení. Vstupné dobrovolné. (sih)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *