Divadlo pro děti i besedu se sportovci připravil Olympijský park Plzeň na čtvrtek

Olympijský park Plzeň se ve čtvrtek 11. srpna otevře v 16 hodin, ve sportovní části na návštěvníky čeká 54 sportovních disciplín v 11 sektorech. Hlavními sportovními osobnostmi parku budou Barbora Kodedová, studentka biologie, jež se v moderním pětiboji kvalifikovala na olympiádu v Rio de Janeiro, plzeňský jachtař David Křížek, střelec a držitel zlaté medaile ve střelbě na 50 metrů z olympiády v Soulu roku 1988 Miroslav Varga a lukostřelkyně Barbora Horáčková. Začátek povídání s osobnostmi je v 17:30 h.

Připraven je ale také doprovodný program, nabídne například projekt hudebníka, poety a performera Ladi Assage navzaný Ambient Theatre. Hudebně divadelní projekt s muzikanty a tanečníky, kteří ve svém vystoupení odrážejí různé vlivy, jako například folk, psychedelic rock, blues nebo hiphop začne v 18 hodin, předcházet mu bude od 16 hodin Divadlo pro děti Orfeus s pohádkou na motivy Josefa Čapka O pejskovi a kočičce.

Večerní čtvrteční koncert zajistí moderní rockové trio One Song Only složené z muzikantů z celé bývalé Československé republiky. Návštěvníkům Olympijského parku Plzeň nabídnou od 20:30 hodin autorské písničky i několik světových hitů v té nejsyrovější podobě podle hesla bigger, better and louder.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *