Divadlo J. K. Tyla se omlouvá za technické problémy při sobotní premiéře baletu Červený a černý

Sobotní premiéru baletu Červený a černý na Nové scéně DJKT doprovázely technické problémy se zvukovým zařízením, které se projevily na kvalitě zvuku během prvního jednání baletu. Divákům se za vzniklé potíže omluvil sám choreograf YouriVámos i šéf baletu Jiří Pokorný.

Po pauze, jejíž délka výrazně nepřekročila premiérové zvyklosti, pokračovalo druhé jednání s využitím náhradní techniky. „Situace nás velmi mrzí, před představením proběhla standardní zkouška zvuku a nic nenasvědčovalo tomu, že dojde k problémům,“ komentuje vzniklou situaci Igor Staškovič, vrchní mistr Nového divadla.

„Za vzniklé potíže se premiérovým divákům velice omlouváme a jako kompenzaci nabízíme možnost navštívit zdarma do konce května některou z repríz baletu Červený a černý,“ dodává vedoucí obchodního útvaru Edita Laštovková. Bližší informace o sjednání náhrady, o kterou je možno požádat do 28. března 2019, podá vedoucí útvaru prodeje a služeb Dana Bohuslavová, Smetanovy sady 16, 301 00, Plzeň, e-mail: dana.bohuslavovajkt.eu, tel: + 420 378 038 184. (tz)

Foto DJKT

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. 20.3.2019

    […] technické problémy se zvukovým zařízením při sobotní premiéře baletu Červený a černý (https://www.ceskypohled.eu/divadlo-j-k-tyla-se-omlouva-za-technicke-problemy-pri-sobotni-premiere-ba&#8230😉 jsme dostali řadu e-mailových reakcí. Diváci v nich zcela nesouhlasí s popisem problémů […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *