Co a kdy se v Plzni děje? Najdete to na novém Kalendáři akcí

Pomocníkem pro plánování zábavy nejen Plzeňanů, ale i návštěvníků a výletníků se má stát nová webová platforma nazvaná Kalendář akcí. Jejím cílem je vytvářet na jednom místě komplexní přehled, co se kde a kdy děje. Akce město prezentuje v uživatelsky přívětivém prostředí moderního webu, který dobře funguje i v mobilních telefonech. Stačí zadat: akce.plzen.eu.

„Nový Kalendář akcí spouštíme nejen jako službu návštěvníkům kulturních, sportovních a volnočasových aktivit, ale i jako službu pro organizátory těchto akcí. Získají tím přehled o plánovaných událostech v Plzni a zároveň možnost se prezentovat. Město tak naplňuje dlouhodobou potřebu místních aktérů, kteří volali po unikátním prostoru k propagaci,“ přiblížila radní města Plzně pro oblast prezentace a marketingu Veronika Jilichová Nová.

Kalendář akcí shromažďuje data i z jiných zdrojů, jako je Plzeňská vstupenka, GoOut a sportovní portál města Plzně. Poskytne tak přehlednou nabídku zajímavých událostí v Plzni a jejím okolí včetně těch, které jsou zdarma. Vyhledávat je možné podle druhu akce, termínu nebo v kombinaci obojího. V případech, kde je potřeba objednat vstupenku, se zájemce dostane proklikem přímo k jejímu zakoupení.

Město plánuje platformu do budoucna dál vylepšovat, první dva měsíce provozu poslouží pro zisk dat k lepšímu poznání konkrétních uživatelských potřeb a následnou optimalizaci.

Zdroj: www.plzen.eu

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *