CHCETE SI UŽÍT DEN PLNÝ ZÁBAVY V BAYERNPARKU V BAVORSKU?

Chcete si užít den plný zábavy v Bayernparku v Reisbachu v Bavorsku? Bayern-Park znamená spoustu dobrodružství a vzrušení pro celou rodinu – velkým klukům nabízí rychlou jízdu na horské dráze a správným holkám třeba dobrodužný sjezd na divoké řece. Menší děti si zaskáčou, zašplhají, sklouznou a zajezdí v „mírném poklidu“ na většině zdejších atrakcí, a to pod dohledem svých rodičů. Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí a získáte od nás po dvou vstupenkách do Parku!

Rodiče s malými dětmi jistě ocení prakticky zařízené prostory určené k přebalení jejich ratolestí. Kolik jich v Baernparku je?

Odpověď nám pošlete do 19. září 2015 e-mailem na: redakce@ceskypohled.eu. Ze správných odpovědí vybereme dva šťastlivce, kteří od nás dostanou po dvou vstupenkách do Parku.

&

 V minulé soutěži správně odpověděl ten, kdo napsal, že vyhlídková věž v zážitkovém parku u St. Englmar je vysoká 20 metrů. Ze správných odpovědí jsme vybrali Jiřinu Kummerovou z Velkých Hamrů, Evu Varaďovou z Teplic, Martina Klobouka z Prahy, Květu Noskovou z Berouna a Zdeňka Zedníka z Chebu. Ti nás dostávají po dvou poukazech na bobovou dráhu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *