Chcete se stát Babičkou roku 2023 v Plzeňském kraji? Ukažte, co dokážete

Plzeňský kraj je dalším z regionů, který se zapojí do ankety Babička roku. Projekt si klade za cíl ocenit seniorskou generaci, jež má v rodině výsadní místo, dokáže ji stmelit a bez ohledu na věk se věnuje vnoučatům i svým koníčkům. V Plzeňském kraji letos soutěž pořádá krajská rada seniorů (KRS PK). Celostátní kolo organizuje už několik let Olomoucký kraj na podzim. Soutěžící dostávají krásné kytice  a hodnotné ceny.

Člověk je svými dovednostmi jedinečný v každé době, nehledě na věk. Soutěž Babička roku se snaží zábavnou a příjemnou formou lidem ukázat, že senioři rozhodně nepatří do starého železa. Právě naopak, mezigeneračním propojením soutěžících s jejich vnoučaty se snaží o zvýraznění důležitosti mezigeneračního soužití nejen v rodinách.

“Babička roku vám dopřeje vaši chvilku slávy, kdy se budete moci postavit na pódiu a předvést, co se ve vás skrývá. V mnoha lidech je ukryt talent, který ve vyšším věku může být těžké ukázat, ale díky soutěži Babička roku mohou zazářit lidé, jednotlivci, jako takoví,” uvedl předseda KRS PK JUDr. Miloslav Hora. “Krajská rada seniorů Plzeňského kraje zve aktivní ženy seniorského věku, aby přijaly novou výzvu a zapojily se do soutěže Babička roku 2023. Věk 60+, svůj smysl pro humor, pohotovost, umění a kreativita jsou základními kritérii,” dodal předseda.

Milé babičky, neváhejte a přihlaste se co nejdříve na telefon KRS PK: 377 421 619 (10 – 12 hod.) nebo Danuše Heřmanová: 722 658 497.

Český pohled se rád v Plzeňském kraji stane partnerem soutěže Babička roku 2023.

Zdroj: KRS PK a Babička roku

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *