Cestovatelská soutěž Kompas tentokrát s heslem Cestuj s ROP Jihozápad!

Smyslem cestovatelské soutěže Kompas s podtitulem Cestuj s ROP Jihozápad! je představit široké veřejnosti zajímavé projekty v Jihočeském a Plzeňském kraji, které byly podpořeny z Regionálního operačního programu Jihozápad. Soutěžící, kteří některé z míst navštíví, budou poté moci hlasovat na internetových stránkách soutěže (www.rr-jihozapad.cz/kompas) pro nejlepší projekt financovaný z ROP Jihozápad. Tři projekty s největším počtem hlasů budou oceněni.

 

Kromě cestovatelských zážitků jsou pro veřejnost připraveny hodnotné ceny. Do soutěže se může přihlásit každý a to zadáním unikátního kódu, který naleznete přímo ve Vámi navštíveném soutěžním místě. Každý týden bude probíhat slosování, kde bude oceněno několik výherců. Každý týden losujeme o cestovatelské sety, které obsahují batohy, tašky, lékárničky, plážové podložky a další praktické věci využitelné na Vašich cestách.

Soutěží se po dobu letních prázdnin tj. od 1. 7. do 31. 8. 2014. Celkem proběhne 9 dílčích slosování a celá soutěž vyvrcholí závěrečným slosováním o tablet, fotoaparáty a další hodnotné ceny.

Spojte příjemné s užitečným a zapojte se do soutěže i Vy.

Více o souteži na stránkách www.rr-jihozapad.cz/kompas v sekci “O soutěži”.

Město Stříbro se do soutěže zapojí s projektem Revitalizace Masarykova náměstí v městské památkové zóně Stříbro.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *