Budějovické Géčko oslaví osmé narozeniny – dorazí Kateřina Průšová, Martina Pártlová a dokonce i Barbie s Kenem

Dvoudenní oslavu osmých narozenin chystá Nákupní centrum Géčko v Českých Budějovicích. A že je na co se těšit! Narozeninová párty se uskuteční o víkendu 17. a 18. října a nabídne bohatý program, který jistě udělá radost jak dětem, tak i jejich rodičům.

Letošní oslava se uskuteční ve spolupráci s Mattelem, takže nejmenší návštěvníci mohou v sobotu počítat hned s několika dětskými světy, odkud se jim nebude chtít jen tak odejít – chybět nebudou Monster High či Hot Wheels. Dokonce přijde i Barbie s Kenem!

Od 14 hodin se uskuteční módní přehlídky. Modely předvedou MISS ČR Kateřina Průšová, Česká Miss Earth Monika Leová a Muž roku Miroslav Kolenyak. Vystoupí také Martina Pártlová. Na narozeninové oslavě samozřejmě nemůže chybět dort. Ten bude nakrojen v 17.30 hodin. Sobotní program poté v 19 hodin ukončí slavnostní ohňostroj.

 

Druhý den bude cílený hlavně na děti. Připraveny budou soutěže a aktivity s Barbie a Hot Wheels, malování na obličej a BOOMco cvičná dráha pro větší děti.

 

Lidé, kteří dorazí Géčku popřát k narozeninám, si již mohou naplno užít nové prostory, o které bylo nákupní centrum v předešlých měsících rozšířeno, a také nové prodejny. K navýšení prodejní plochy došlo díky přístavbě. Revitalizace zároveň zahrnovala i vznik nových toalet pro zákazníky a odpočinkové zóny v pasáži.

 

Program 17. 10. 2015

10.00 – 17.00 – Závodník Hot Wheels, Barbie a Ken, Barbie dancers, hrací zóny

14.00 – 17.30 – Módní přehlídky

17.30 – Nakrojení narozeninového dortu

19.00 – Slavnostní ohňostroj

 

Program 18. 10. 2015

10.00 – 17.00 – Soutěže a aktivity s Barbie a Hot Wheels, malování na obličej, BOOMco “cvičná dráha” pro větší děti

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *