Agresivní žena poplivala strážníka. Skončila na záchytce, ale tím to končit nebude

Ženy, která se chovala podivným způsobem a pohazovala letáky do silnice, si ve Skvrňanské ulici v Plzni všiml náhodný kolemjdoucí. A nebylo mu  její chování lhostejné. Sám tiskoviny z  vozovky odklidil a ženu upozornil, aby svého jednání zanechala. Ta se na něj však vulgárně obořila, strkala do něj, a tak si muž na pomoc zavolal strážníky.

“Žena byla sprostá i na ně,” uvedla mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová. “Nemohla prokázat svoji totožnost a tvrdila, že bydlí jen kousek. Strážníci tedy zjevně podnapilou ženu doprovodili do místa bydliště. U svého bytu pak žena agresi zvýšila, strkala do jednoho ze strážníků a vše pak vygradovalo tím, když cestovním pasem v  ruce se ho chystala udeřit do obličeje. Záhy skončila s  rukama v  poutech,” dodala.

Při dechové zkoušce nadýchala žena 2,75 promile, a tak bylo rozhodnuto o jejím převozu k  vystřízlivění na záchytku. Při poutání bezpečnostním pásem ve vozidle byla stále agresivní a zaútočila znova. Přímo do obličeje a očí plivla strážníkovi krvavou slinu s křikem, že „má AIDS, syfilis a žloutenku“. Hrubým urážkám museli ještě čelit strážníci sedící s  ní v  zadní části vozu po celou dobu převozu. Celou záležitost budou řešit republikoví strážníci.

Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *