Zlatý Smetana opět ovládl předvánoční Plzeň! Pořiďte partnerovi či přátelům krásný dárek!

Smetanovské dny 2015 zahájily předprodej! 1. prosince byl zahájen předprodej vstupenek a akreditací 35. ročníku tohoto jedinečného festivalu. „Smetanovské dny jsou největším festivalem klasické hudby v Plzeňském kraji, chceme proto umožnit návštěvníkům, aby si vstupenky pořídili včas, třeba jako vánoční dárek,“ uvádí Lenka Kavalová, ředitelka pořádající Plzeňské filharmonie.

Stejně jako v ročníku předchozím je možno i tentokrát zakoupit akreditace. „Akreditace je celofestivalová vstupenka, nesoucí opět název Zlatý Smetana. Návštěvníkům umožní návštěvu většiny akcí festivalu,“ pokračuje Lenka Kavalová. „Akreditace jsme zavedli na základě poptávky z minulých let, zájem návštěvníků o tento typ vstupenky byl velký.“ Možnost zakoupit akreditace – třeba jako vánoční dárek – mají mít všichni zájemci taktéž od pondělí 1. 12. 2014, a to na všech standardních prodejních místech – tedy v Měšťanské besedě, po dokončení rekonstrukce v Informačním centru města Plzně a samozřejmě na koncertech Plzeňské filharmonie.

Ani se Zlatým Smetanou ale nebude možné na koncert vyrazit jen tak. „Na základě akreditace si každý návštěvník vyzvedne vstupenku zdarma.“ říká Jiří Kunc, hlavní koordinátor festivalového týmu. Akreditaci je možno zakoupit za „vánočních“ 999 Kč. „Samostatné vstupenky bude opět možné kupovat jak na běžných prodejních místech tak pohodlně z portálu www.smetanovskedny.cz “ doplňuje Kunc.

Mezinárodní festival Smetanovské dny proběhne v Plzni ve dnech 2. – 29. března 2015 již po třicáté páté, kromě tradičního úvodního vědeckého sympozia a Masopustu nabídne řadu klasických symfonických a komorních koncertů, divadlo, populární hudbu a výstavy.

Soňa Kratochvílová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *