Začněte prázdniny v plzeňské zoo! Poradí vám, jak ty letošní prožít

Letos to vychází přímo vzorově. V pátek posledního června si děti převezmou vysvědčení a nazítří – v sobotu 1. července – jim začínají prázdniny. Pro všechny, které ještě nevyrazí na letní tábory, k babičce a dědečkovi na venkov nebo s rodiči na dovelenou, je zde lákavé pozvání do Zoologické a botanické zahrady města Plzně.

Organizátoři zvou všechny děti a jejich rodiče první prázdninovou sobotu 1. července na hravé a soutěžní rozloučení se školním rokem a uvítání prázdnin.

Uskuteční se v centrální části zahrady před Tropickým pavilonem od 10 do 17 hod. Mezi řadou soutěží nebude chybět ani oblíbená naučná stezka – v tomto případě na téma JAK  PŘEŽÍT PRÁZDNINY. Odměny budou tentokráte sladké a správně ledové – sponzorem akce je totiž zmrzlina Algida.

Sobotní návštěva Zoologické a botanické zahrady města Plzně může být zároveň vstupem mezi účastníky Prázdninové štafety – velkého letního putování po zajímavých místech Plzeňského kraje o báječné ceny. Vybrat si lze z několika desítek cílů v každém okrese regionu, přihlašování a průběžné hlášení o navštívených štafetových místech je digitální. Pro více informací stačí vyhledat http://stafeta.plzensky-kraj.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *